Genel Bütçe Yönetimi

ERP Bütçe Yönetimi fonksiyonu sayesinde, işletmenizin gelecek vizyonuna uygun bir  bütçe oluşturarak stratejik, operasyonel ve finansal planların tamamını  tek bir havuzda yönetebilirsiniz.

Yetkilendirmeler düzeyinde paylaşılabilir yapısı sayesinde bütçelerinize, ilgili kişiler istedikleri zaman, istedikleri yerden erişebilirler.

ERP Bütçe Yönetimi fonksiyonu içerisinde sınırsız sayıda bütçe ve finansal senaryo oluşturabilir, oluşturulan bütçeleri versiyonlayabilir, şirketinizin iş ortamında yaşanan değişikliklere göre ihtiyaç duydukları zaman revizyonlarınızı gerçekleştirmenizi sağlayabilirsiniz. Tüm sistemle entegre yapısı sayesinde, planlanan – gerçekleşen rakamlar daima güncel tutularak işletmenizi gerçek zamanlı olarak yönetmenize imkan sağlar. Ayrıca, yöneticilerinize özel tasarlanmış ekranlar sayesinde, yöneticilerin bilmeleri gereken her türlü veriye özet ve bütünsel halde ulaşmalarını ve böylece departmanlarındaki fotoğrafı daha net görmelerine olanak tanır.

ERP Bütçe yönetimi içerisinde farklı iş kollarınıza özel bütçeler de oluşturabilir, Yatırım Bütçesi, Satın alma bütçesi, Üretim Bütçesi, Satış Bütçesi, İnsan Kaynakları bütçesi gibi departman bazlı bütçelerin yönetimini sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir