Size özel çözümler…

ERP Butce Banner

Şirketinizin dijital dönüşümü ve finansal yönetimi sadece yazılımcı firmaların ellerine terk edilemeyecek kadar önemli bir konudur. ERP firması olarak ERP yazılımları üzerinde gerekli inceleme ve analizleri yaparak, ihtiyaçlarınız doğrultusunda en doğru ERP seçimini yapmanıza yardımcı oluyoruz.

ERP Destekli Bütçe Danışmanlığı A.Ş. yazılımcı firmaların, ERP ve bütçe çözümleri üzerinde analizler gerçekleştirmek, yazılımlarına uluslararası finans uygulamaları fonksiyonlarını ekleyebilecekleri; böylelikle Türkiye’deki ve yurt dışındaki müşterilerine stratejik üstünlük sağlayarak, katma  değer yaratabilecekleri hizmetleri vermek üzere kurulmuştur.

Ülkemizde, son yıllarda, özellikle e-Devlet uygulamaları, e-fatura, e-arşiv ve e-defter, e-irsaliye uygulamaları ile hızlı elektronik dönüşüm yaşanmaktadır. Kamu otoritesinin yasal zorunluluk getirmesi ile on binlerce mükellef elektronik uygulamaları kullanmaktadır.

Gerçek anlamda, bu dönüşüm, bilgi işlem ve ERP uygulamalarının  şirketlere sağladığı stratejik üstünlük, operasyonel maliyetlerin azaltılması, hızlanma, daha kaliteli ve standart hizmet verebilme gibi sayılabilecek birçok fayda çalışanlarca içselleştirilmeden gerçekleşmektedir.

Yazılımcı firmalarımız ise bu süreçte sadece kamu otoritesinin zorunlu tuttuğu  uygulamaları geliştirme doğrultusunda, karşılaşılan sorunlara çözüm sunmaktan bir adım öteye gidememektedir. ERP firması, bu aşamada siz değerli çözüm ortaklarımızın yanında, onların taleplerini dinleyerek, onları sürekli ileriye taşıyacak, başta e-dönüşüm programları olmak üzere, ERP kurulumları, bütçe ve finans uygulamaları, veri analizi, iş modelleme, akıllı raporlama konularında hizmet vermektedir.

Küçük ve orta boy  işletmeler, yabancı sermayeli şirketlerin Türkiye’deki temsilcilikleri başta olmak üzere kurumsal yazılım kullanan tüm müşterilerimize, ERP sistemlerinde mevcut bilgiden maksimum oranda faydalanmalarını sağlamakta; iş potansiyellerini ve karlılıklarını artırmak üzere danışmanlık yaparak, ortak çözümler geliştirmektedir.

Geçmiş tecrübelerimiz ışığında kaliteli hizmet prensibini ilke edinen ERP firması, teknoloji çağının hızına ayak uydurabilecek, sorun çözücü olmanın yanında, bilgiyi temel alarak, müşterilerinize yol gösterici çözüm ortağı ve danışmanınız olarak her zaman yanınızda olacaktır.